iDEAL (7.x-3.5) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Name
fa: نام

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: City
fa: شهر

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Available
fa: در دسترس

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Fails
fa: خطاها
