iDEAL (7.x-3.5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: Name
fr: Nom

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Loaded
fr: Chargé

en: Not loaded
fr: Pas chargé

en: Payment
fr: Paiement

en: Payments
fr: Paiements

en: City
fr: Ville

en: Unavailable
fr: Indisponible

en: Available
fr: Disponible

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Payment methods
fr: Modes de paiement

en: Expiration period
fr: Délai d'expiration

en: Fails
fr: Échoué
