iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: On
af: Op

en: edit
af: redigeer

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Send
af: Stuur
