iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: On
be: На

en: edit
be: рэдагаваць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Created
be: Створана

en: Send
be: Адаслаць

en: Last changed
be: Апошняя змена

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
