iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: On
bg: Включи

en: edit
bg: редактирай

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Send
bg: Изпрати

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Commerce Payment
bg: Commerce Плащане
