iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
