iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: edit
bs: izmijeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Send
bs: Pošalji
