iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: On
cy: Ymlaen

en: edit
cy: golygu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Send
cy: Anfon
