iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: On
et: Sees

en: edit
et: muuda

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Amount
et: Kogus

en: Send
et: Saada

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Debug
et: Siluma
