iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: On
fi: Käytössä

en: edit
fi: muokkaa

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Amount
fi: Määrä

en: Send
fi: Lähetä

en: Payment settings
fi: Maksuasetukset

en: Last changed
fi: Viimeksi muokattu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Commerce Payment
fi: Commerce maksu
