iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: edit
fil: wastuhin

en: Created
fil: Inilikha
