iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Transaction ID
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: On
fr: Activé

en: edit
fr: modifier

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Created
fr: Créé

en: Off
fr: Désactivé

en: Amount
fr: Montant

en: Send
fr: Envoyer

en: Payment settings
fr: Paramètres de paiement

en: Last changed
fr: Dernière modification

en: 2 hours
fr: 2 heures

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Expiration period
fr: Délai d'expiration

en: Module settings
fr: Paramètres du module

en: Commerce Payment
fr: Commerce Paiement
