iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Send
hy: Ուղարկել
