iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Created
jv: Digawé

en: Send
jv: Kirim
