iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: On
ka: ჩართვა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Send
ka: გაგზავნა
