iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: edit
kk: түзету

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Created
kk: Құрылған

en: Send
kk: Жіберіңіз
