iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: edit
ky: түзөт
