iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: 1 hour
mg: 1 ora
