iDEAL advanced (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Transaction ID
pt: ID da transação

en: On
pt: Habilitado

en: edit
pt: editar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Created
pt: Criado

en: Off
pt: Desligado

en: Amount
pt: Valor

en: Send
pt: Enviar

en: Payment settings
pt: Configurações de pagamento

en: Last changed
pt: Última alteração

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 2 hours
pt: 2 horas

en: Debug
pt: Depurar

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Module settings
pt: Configurações do módulo
