iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: edit
am: አስተካክል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት
