iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: On
el: Ανοικτό

en: edit
el: επεξεργασία

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Amount
el: Ποσό

en: Send
el: Αποστολή

en: Payment settings
el: Ρυθμίσεις πληρωμής

en: Last changed
el: Τελευταία τροποποίηση:

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 20 minutes
el: 20 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 45 minutes
el: 45 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
