iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Transaction ID
id: ID Transaksi

en: On
id: Pada

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Created
id: Dibuat

en: Off
id: Matikan

en: Amount
id: Jumlah

en: Send
id: Kirim

en: Last changed
id: Perubahan terakhir
