iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 2 hours
kn: ೨ ಗಂಟೆಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
