iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: On
sk: Zapnúť

en: edit
sk: upraviť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Created
sk: Vytvorené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Amount
sk: Množstvo

en: Send
sk: Odoslať

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: Debug
sk: Ladenie

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Expiration period
sk: Doba expirácie
