iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: On
sv: På

en: edit
sv: redigera

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Amount
sv: Belopp

en: Send
sv: Skicka

en: Payment settings
sv: Betalningsinställningar

en: Last changed
sv: Senast ändrad

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Debug
sv: Felsök

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Expiration period
sv: Utgångsperiod
