iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: தொகுக்க
