iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: On
th: เปิด

en: edit
th: แก้ไข

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Send
th: ส่ง
