iDEAL advanced (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Send
ug: يوللاش
