iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: On
ar: في

en: edit
ar: تحرير

en: Created
ar: الإنشاء

en: Off
ar: إيقاف

en: Amount
ar: المبلغ

en: Send
ar: أرسل

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: Debug
ar: تنقيح
