iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: On
ca: Actiu

en: edit
ca: edita

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Amount
ca: Import

en: Send
ca: Enviar

en: Payment settings
ca: Paràmetres de pagament

en: Last changed
ca: Canviat per última vegada

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Debug
ca: Depuració
