iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: On
cs: Zapnuto

en: edit
cs: upravit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Amount
cs: Částka

en: Send
cs: Poslat

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Debug
cs: Ladění

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Expiration period
cs: Doba expirace

en: Consumer name
cs: Jméno konzumenta

en: Module settings
cs: Nastavení modulu
