iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: edit
eu: editatu

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Created
eu: Sortua

en: Send
eu: Bidali

en: Last changed
eu: Azken aldaketa

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Debug
eu: Araztu
