iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Transaction ID
ja: トランザクションID

en: On
ja: オン

en: edit
ja: 編集

en: Created
ja: 作成

en: Off
ja: オフ

en: Amount
ja: 量

en: Send
ja: 送信

en: Payment settings
ja: 決済の設定

en: Last changed
ja: 最終変更

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: Debug
ja: デバッグ

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Expiration period
ja: 有効期限
