iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
