iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
