iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: On
lv: Aktīvs

en: edit
lv: labot

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Amount
lv: Summa

en: Send
lv: Sūtīt

en: Payment settings
lv: Maksājumu iestatījumi

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
