iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
