iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: On
nn: På

en: edit
nn: endre

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
