iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: On
oc: Activat

en: edit
oc: modificar

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Amount
oc: Montant

en: Send
oc: Mandar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Debug mode
oc: Mòde debug
