iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ
