iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: edit
te: మార్చు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు
