iDEAL advanced (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: On
uk: Увімкнено

en: edit
uk: редагувати

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Created
uk: Створено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Amount
uk: Величина

en: Send
uk: Надіслати

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Last changed
uk: Остання зміна

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 20 minutes
uk: 20 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 45 minutes
uk: 45 хвилин

en: 2 hours
uk: 2 години

en: Debug
uk: Зневадження

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Private key password
uk: Пароль приватного ключа

en: Commerce Payment
uk: Торгівля: Оплата
