iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Open
ast: Abrir

en: Created
ast: Fechu

en: Send
ast: Unviar
