iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: On
da: Tilsluttet

en: edit
da: redigér

en: Open
da: Åben

en: 1 hour
da: 1 time

en: Created
da: Oprettet

en: Off
da: Afbrudt

en: Success
da: Succes

en: Amount
da: Beløb

en: Payment settings
da: Betalingsindstillinger

en: Expired
da: Udløbet

en: New
da: Ny

en: Last changed
da: Sidst ændret

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 20 minutes
da: 20 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 45 minutes
da: 45 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Expiration period
da: Udløbsperiode

en: Failure
da: Fejl
