iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: On
eo: Ŝaltita

en: edit
eo: redakti

en: Open
eo: Malfermu

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Send
eo: Sendu

en: Icon path
eo: Vojo al bildsimbolo
