iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: On
fa: روشن

en: edit
fa: ویرایش

en: Open
fa: باز

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Off
fa: خاموش

en: Success
fa: موفقیت

en: Amount
fa: مقدار

en: Send
fa: ارسال

en: Payment settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Failure
fa: شکست
