iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: On
he: פעיל

en: edit
he: עריכה

en: Open
he: פתוח

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Success
he: הצלחה

en: Amount
he: כמות

en: Send
he: שלח

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: Expired
he: פג תוקפם

en: New
he: חדש

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 20 minutes
he: 20 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 45 minutes
he: 45 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
