iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: On
hr: Uključi

en: edit
hr: uredi

en: Open
hr: Otvoreno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Created
hr: Stvoreno

en: Amount
hr: Iznos

en: Send
hr: Pošalji

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Cancelled
hr: Otkazan
