iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: On
hu: Be

en: edit
hu: szerkesztés

en: Open
hu: Nyitott

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Created
hu: Létrehozva

en: Off
hu: Ki

en: Success
hu: Sikeres

en: Amount
hu: Összeg

en: Send
hu: Küldés

en: Payment settings
hu: Fizetési beállítások

en: Expired
hu: Lejárt

en: New
hu: Új

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 20 minutes
hu: 20 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 45 minutes
hu: 45 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Expiration period
hu: Elévülési időköz

en: Failure
hu: Sikertelen
