iDEAL advanced (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: On
is: Virkjað

en: edit
is: breyta

en: Open
is: Opna

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Created
is: Stofnað

en: Off
is: Af

en: Amount
is: Upphæð

en: Send
is: Senda

en: Payment settings
is: Greiðslustillingar

en: New
is: Nýtt
